Návštěvní kniha

 Zde uvádíme několik málo zajímavých vzkazů, které se objevily v naší návštěvní knize:
P.S.: Omlouváme se všem, komu jsme zkomolili jméno, nebo jeho příspěvek. Někdy je rukopis těžko čitelný, a část obsahu je nutné odvodit. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemnou zábavu při pročítání těchto vzkazů.

 Moc vám všem děkujeme, krom toho, že jste tu všichni neuvěřitelně do „své profese“ zapálení, ještě jste moc, moc milí a pečete skvostné beleše !!! :-). Děkují rodiče a dítka Zlámalovi z Bohuslavic. Hodně zdaru, zdraví a radosti.

Jako každý rok jsme i letos naplánovali svoji dovolenou na Moravě s návštěvou Vracova. Děti se vždy těší na nádherné mašinky, žaby v rybníku i pochoutky – bálešky. Vaši věrní návštěvníci z Prahy Pavkovi.

Mockrát děkujeme za krásný zážitek-jízda oběma vláčky, kapři a obrovské žáby v rybníčku,béleše s mákem – výborné a – díky za recept stařenky. Zahrada i všichni zaměstnanci ochotní a milí. Přijeli jsme se na vás podívat speciálně z anglického města Bath a výlet jsme plánovali tak, abychom vás zastihli v provozu :-). Ať se daří ! Dara, Natalie a Wiliam Parr- Pěnčíkovi.Byli jsme tu a příjdeme zase – i s vnoučaty – Pepa  Litvínov.

Limitní hodnoty jízdních vlastností a zatížení koleje ve smyslu ČSN EN14363 nejsou překročeny. Pavel a Hanka, VÚKV Praha :-).

Líbila se mi návěstidla podle skutečnosti, jako například: čtyřicet a volno, čtyřicet a výstraha. Přijedeme znovu.

Naprosto úžasný zážitek, hlavně pro našeho malého milovníka vláčků. Dojdeme určitě zas.

Hrubé smutno bylo na konci prázdnin – ne ovšem pro nás starší a mladé Gavandy a Čížka při návštěvě super železnice ve Vracově. Díky moc.

Velká krása, moc se nám tady líbilo. Strojvedoucí ČDC Turkovský.

Je to super. Stálo za to podniknout výlet až z Pardubic. Kučerovi.

Vracovské Železnici
fandí všichni Fojtíci
líbilo se nám tu velice
dojeli jsme z Blatnice.

Máte nejkrásnější zahradní železnici v  republice. Z Brna přijel 1 důchodce ČD a 1 dezertér od ČD.

Nádhera. Když jsem viděl váš vláček tak jsem za vaši pomoci nastoupil do vláčku i z invalidního vozíku !
Děkuji za pomoc a mnoho kilometrů s cestujícími. Děkuji Radek Vrbecký, Brankovice.

Nic lepší se nemohlo pro děti  vymyslet. Super, super, super. Určitě brzo přijedeme znovu a budeme doporučovat všem okolo. Klobouk dolů před vším. Rod. Spěváková-Tvrdonice.

Děkujeme všetkým dobrovolníkom za pekné popoludnie a prajeme vela božieho požehnania do vášho osobného života. Pozdravujeme zo Slovenska z Kysúc, praje zo srdca Vadiliská.

Je krásné co děláte pro děti. Moc se nám tu líbilo. Bobčíkovi z Dolního Němčí.

Moc děkujeme za krásné odpoledne. Máte náš obdiv za to, co všechno jste tu dokázali vybudovat. Budeme se k vám rádi vracet. Tesaříkovi Svatobořice.

Pozdravujů vás Slovenský železničiari ! Moc se nám tady líbilo. Posledná jazda taky bola skvelá. pRIDEME ZASE…. Děkujeme.

Moc děkujeme za krásně prožitý den. Máte to tady uplně parádní a už teď se těšíme všichni na příště :-). Přejeme mnoho ujetých kilometrů bez nehod, klid na trati a spokojené návštěvníky. Mějte se krásně a za rok pápááááááááá. Domaníkovi.

Díky vám máme na co vzpomínat. Děkujeme za nádherný pobyt u vás. Určitě se vrátíme. Holky Šulový.

Zdravím všechny z Železnice 600! Jsme zde už podruhé a opět suprově strávené nedělní odpoledne! Naše dcera (a nejen ona), je absolutně nadšena. Obdivujeme vaši sousedskou pospolitost a nadšení. Děkujeme moc ! Přejeme spoustu návštěvníků i v dalších letech a ať vám to i dále dobře jezdí a fachá. Suchánkovi z Polešovice !

Děkujeme za krásný nedělní den. Všichni, kteří se podílejí na chodu a organizaci si zaslouží velký DÍK. Je to tady úžasné. Balíčkovi z Boršic.

Vaše krásná zahradní železnice na nás udělala velký dojem. Horákovi z Fryštáku.

Moc krásný udržovaný areál. Za málo peněz hodně muziky. Ať se daří i nadále. Lovíčkovi.
Krásné místo pro děti, hezké prostředí-čisté, byly jsme moc nadšeni – Térovi Česká Lípa.

Děkujeme za krásné odpoledne . I když jsme přijeli od Vizovic vůbec nelitujeme cesty, protože pohled na krásně upravenou zahradu a spokojené děti kolem nás bylo pohlazení na duši a potěšení pro oči.
Ať se vám daří. Přejeme hodně zdaru.

Super ! Velký obdiv ! Syna jsme odsud táhli na smyka :-). Děkujeme Kuba s rodinou.

Řečeno dvěma slovy : BRUTÁLNÍ MASAKR. Děkujeme celé rodině za úžasnou atrakci. Masní Přerov.

Krásný zážitek pro všechny věkové kategorie ! Děkujeme všem, kteří se na tomto úžasném projektu podílí. Smekám a děkuji za krásné odpoledne. M. Rybová  P.S.: V Praze na Hl. Nádraží nebylo zdaleka tolik lidí !

Hlubokou úctu před umem, invencí a nápady. Toto množství obdivuhodné práce, technického umu a zapálení přináší radost a potěšení nejen dětem. Děkujeme. Rýglovi ( Kojetín,Přerov)

Jsem zde již potřetí, ale stále obdivuji um a technické znalosti pana majitele pana Iše. Moc mu fandím a velmi vážím.
Takových odborníků je v současné době málo. Navíc toto zázemí slouží výchově nové generace. O to více děkujeme za tuto záslužnou činnost.      Podpis bohužel nečitelný.

Nečekali jsme, že je to tu tak super, byli jsme mile překvapeni 🙂 Klobůk důle – Koldovi Ratíškovice.

Tvrdá práce – KONÍČEK – udělat pro druhé děti „prostě“ chlapci Váš nápad – ochota je něco co už se uvidí velmi zřídka. Děkujeme – doporučíme a rádi Vás opět navštívíme. Zdeněk Pelikán.

Chtěli bychom vám poděkovat za příjemný zážitek při jízdě vláčkem, příjemné okolí a prostředí. Děti jsou nadšené a snad se tu brzy zase ukážeme. Kdo by řekl, jak hezký výlet do Vracova může být !
Děti a učitelky ZŠ a MŠ Nechvalín.

Chci poděkovat všem, kteří se na vybudování takové krásné dráhy podílí a stále ji zvelebují. Co návštěva to něco nového. A účast je stále větší. Nedá se to ani říci ani napsat.
Hodně dobrou pohodu při budování a dík za splněný klukovský sen ! A. Černíková.

Jsem velmi rád, že jsem se mohl seznámit s lidmi, kteří rozdávají radost z železnice mnoha dětem i dospělým.
Ať se moc daří a držím palce.

Je obdivuhodné, co všechno jste tu zbudovali ! Prožili jsme tu krásné odpoledne ! Děkujeme. Kašní.

Viděli jsme na různých zahradách vybudované ledacos (hrady, rybníky,kolotoče, atd ) ale kopii železnice – to je tedy zážitek ! Neoralovi , Zábřeh n/Mor.

Banda cyklistů ze SŽDC Pardubice a Česká Třebová…..ÚŽASNÉÉÉÉÉÉ

Moc se nám tu líbilo. Jsme tu poprvé v životě. Je škoda, že tu není otevřeno každý den, ale každý má hodně starostí a určitě to stojí hodně peněz. Napsala rodina Žižkových z Janovic u Frýdlantu nad Ostravicí 🙂

Něco tak úžasného se jen tak nevidí. Opravdu velké uznání !!! Kolenkovi s dětmi.

Pane Iši, udělal jste velký kus práce. Je to pastva pro oči ajzboňáků a hlavně těch dětí. Přeji Vám mnoho kilometrů bez nehod (heslo ještě ČSD) L. Růžička.

Tento zábavný kout je opravdu překrásný. Nejen pro děti, ale i dospělí si zde užijí. Jste vy co se o takové pohádkové zákoutí staráte úžasní. Díky vám všem. Helena Kupková za celou rodinu.

Bylo to parádní po hodové zábavě. Federace vlakových čet Praha – vše bez závad.

Jihozápadní dráha LD Plzeň zdraví Vracov.  Děkujeme fírovi ESA za kšiltovku :-).

Pozdrav z Brna SMPD  ESO nádherné J. F .      Vaše stroje jsou taky super – už jsme se svezli :-).

Nadšení jednoho člověka, pomoc rodiny, to skončilo štěstím mnohých. Jak malých dětí, rodičů, kteří zde dokáží relaxovat, tak i dospělých ze kterých se zde stávají opět malé děti. Přejeme ať se daří do budoucna.
Zkušebna kolejových vozidel AHO.

Famózní a krásné ! Originální zážitek. Moc děkujeme za několik parádních nedělí za prázdniny :-). Ať se daří. Všechny vlaky jsou výborné, obdiv a pochvala. Stříbrní z Hodonína.